fbpx
logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 608 560 909

Proč byl rybí olej odstraněn z mléka Kendamil?

Kendamil.cz / Nezařazené  / Proč byl rybí olej odstraněn z mléka Kendamil?

Proč byl rybí olej odstraněn z mléka Kendamil?

Bylo zjištěno, že pro některé děti je obtížné zpracovat rybí tuk, a to může způsobovat reflux (ublinkávání). Ryby v dnešní době patří mezi běžné alergeny, proto jsme se rozhodli pro alternativu. Omega-3 z DHA (kyselina dokosahexaenová) získáváme z přírodních čistých mořských řas.

Zatímco většina lidí se domnívá, že ryby produkují své vlastní omega-3 kyseliny, je to právě řasa v jejich potravě, která z nich činí bohatý zdroj těchto kyselin.

Použití přírodních čistých mořských řas zajišťuje čistší kvalitu omega 3 (kyselin), vždy existuje nebezpečí, že ryby mohou obsahovat kontaminující látky, ale je kontrolováno, aby v našem rybím oleji byly na přijatelné úrovni. Postup s mořskými řasami je prakticky prostý těchto nečistot. Stojí  nás to sice více, nicméně získáváme prémiovější produkt.

Naše testy ukazují, že mořské řasy ve srovnání se směsí rybích tuků méně zapachají a méně se kazí.

 

Tato alternativa rybího oleje je získávána z obnovitelný a udržitelných zdrojů, přechod na něj tak pomáhá zachránit drahocenné světové zásoby mořských plodů.

Naši přirozenou, čistou mořskou řasu získáváme od společnosti Life’sDHA, která provedla řadu studií, potvrzujících, že je prospěšná pro každého, od kojenců až po dospělé.

 

Zdroj: https://draxe.com/algal-oil/, www.kendamil.com/blog/no-fish-oil/
Neváhejte a nakupujte v našem eshopu!