fbpx
logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 725 788 664

Kendamil kojenecké mléko 1 - počáteční mléčná kojenecká výživa

Počáteční mléčná kojenecká výživa. První kojenecké mléko vhodné od narození dítětě až do 6 měsíců věku. Recepturu zdokonalujeme více než 50 let, je vyrobeno z plnotučného kravského mléka.

VÍCE O PRODUKTU
Kendamil pokračovací mléko 2 - pokračovací mléčná kojenecká výživa

Pokračovací mléčná kojenecká výživa. Vysoce kvalitní a výživné pokračovací mléko je vhodnou volbou při přechodu z mateřského mléka nebo při kombinaci s kojením. Ideální pro děti ve věku 6 až 12 měsíců.

VÍCE O PRODUKTU
Kendamil batolecí mléko 3 - mléčná výživa pro malé děti

Mléčná výživa pro malé děti. Vhodný pro batolata ve věku 12 až 36 měsíců. Obsahuje všechny živiny, které vaše dítě potřebuje při postupném nebo po úplném ukončení kojení.

VÍCE O PRODUKTU

Jemná dětská rýžová kaše - obilný příkrm pro kojence a malé děti

Počáteční kojenecká výživa. Kaše jemné textury je ideální pří částěčném nebo úplném ukončení kojení.

VÍCE O PRODUKTU

Jemná dětská banánová kaše - obilný příkrm pro kojence a malé děti s přídavkem mléka

Počáteční kojenecká výživa. Jemně ochucená banánová kaše s mlékem a bez přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

VÍCE O PRODUKTU

Jemná krémová ovesné kaše - obilný příkrm pro kojence a malé děti s obsahem mléka

Počáteční kojenecká výživa. Lahodná, krémová ovesná kaše s mlékem a bez přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

VÍCE O PRODUKTU

Borůvková kaše - obilný příkrm pro kojence a malé děti s přídavkem mléka

Pokračovací kojenecká výživa. Výživná borůvková ovesná kaše speciálně vyvinuta pro druhou fáz i/ při úplném ukončení kojení.

VÍCE O PRODUKTU
Kendamil 100% BIO/organické plnotučné kojenecké mléko 1 - počáteční mléčná kojenecká výživa

Počáteční mléčná kojenecká výživa. Kendamil, BIO/organické mléko ze srdce anglických pastvin. Dětské prémiové počáteční mléko z plnotučného kravského mléka pro miminka od narození do věku 6 měsíců.

VÍCE O PRODUKTU
Kendamil 100% BIO/organické plnotučné pokračovací mléko 2 - pokračovací mléčná kojenecká výživa

Pokračovací mléčná kojenecká výživa. Kendamil 100% BIO/organické pokračovací mléko 2 je vhodnou variantou při přechodu z mateřského mléka nebo při kombinaci s kojením. Ideální pro děti ve věku 6 až 12 měsíců.

VÍCE O PRODUKTU
Kendamil 100% BIO/organické plnotučné batolecí mléko 3 - mléčná výživa pro malé děti

Mléčná výživa pro malé děti. Vyrobeno z BIO/organického plnotučného mléka. Vhodný pro batolata ve věku 12 až 36 měsíců. Obsahuje všechny živiny, které vaše dítě potřebuje při postupném nebo po úplném ukončení kojení.

VÍCE O PRODUKTU

Kendamil bezlepková bio/organická kaše pro děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte

Je nutričně vyvážená a obohacená o vitamíny a minerály důležité pro přirozený vývoj dítěte od čtyř měsíců výš.

VÍCE O PRODUKTU

Kendamil bio/organická bezlepková ovocná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce věku dítěte

Dětská bio/organická cereální kaše Kendamil je ideální pro děti, které přecházejí z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu.

VÍCE O PRODUKTU

Kendamil dětská bio/organická kaše banán & jahoda pro děti od ukončeného 7. měsíce věku dítěte

Neobsahuje umělá barviva, ani konzervační látky jako veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona.

VÍCE O PRODUKTU

Kendamil bio/organická vícezrnná kaše pro děti od ukončeného 7. měsíce věku dítěte

Je nutričně vyvážená a obohacená o vitamíny a minerály důležité pro přirozený vývoj dítěte od sedmi měsíců věku výš. Obsahuje pouze vybrané a kvalitní obiloviny.

VÍCE O PRODUKTU

Kendamil kojenecká mléka

Naše prémiové řady kojenecké výživy jsou vyrobeny z plnotučného mléka z místních farem v Cumbrii a Lake District ve Velké Británii.

Mléka byla vyvinuta speciálně tak, aby bylo zachováno to nejlepší z přírody.

Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály, které vaše dítě potřebuje pro přirozený rozvoj a růst.

Kendamil dětské kaše

Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší, je vyroben z plnotučného mléka*. Některé kaše jsou bohaceny o ovece. Vaše dítě si je oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu.

Většina kaší je vhodná již od ukončeného 4. měsíce dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších ingrediencí a neobsahují žádný přidaný cukr**.

Speciálně vyvinuto pro přirozený růst a vývoj vašeho dítěte.

∗ s výjimkou jemné dětské rýžové kaše
∗∗ obsahují přirozeně se vyskytující cukry

Výhody plnotučného mléka

Všechny druhy dětského mléka, od těch určených pro novorozence až po mléko určené batoleti, jsou blízká mateřskému mléku právě proto, že jsou vyrobena tradiční recepturou z plnotučného kravského mléka.

Mají tak přirozenější a sladší chuť, což vaše dítě jistě ocení. Obsahují méně  rostlinných tuků než ostatní konkurenční mléka, která jsou vyrobena z odstředěného mléka.

*čerpáno z odborných zdrojů

50let výzkumu a vývoje

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší. Naše produkty Kendamil jsou vyvinuty nejlepším teamem odborníků a specialistů na dětskou výživu.

Jejich odbornost zaručuje, že každý výrobek Kendamil je zárukou nejvyšší kvality. Podporuje přirozený rozvoj vašeho dítěte od narození až do batolecího období.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence prvotřídní kvality již více než 50 let.

Všechny naše produkty byly speciálně vyvinuty tak, aby podporovaly přirozený růst a vývoj vašeho dítěte od narození až do batolecího období.

Neváhejte a nakupujte v našem eshopu!