fbpx
logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 608 560 909

Mango Passion fruit koktejl

Mango Passionfruit je lahodný a výživný nápoj, s obsahem 100% přírodního ovoce, 13 vitamínů, 11 minerálů a vysoce kvalitních bílkovin vyrobených z lokálního mléka ve Velké Británii. Každá porce (50g) obsahuje 55g přírodního ovoce.

VÍCE O PRODUKTU

Superberry (lesní plody) koktejl

Superberry (lesní ovoce) je lahodný a výživný nápoj, s obsahem 100% přírodního ovoce, 13 vitamínů, 11 minerálů a vysoce kvalitních bílkovin vyrobených z lokálního mléka ve Velké Británii. Každá porce (50g) obsahuje 55g přírodního ovoce.

VÍCE O PRODUKTU

Aktivní životní styl

Proteiny jsou základním stavebním kamenem buněk našeho těla. Dostatečný příjem proteinu je tak důležitý zvlášť pokud vyznáváte aktivní životní styl. Nápoje Kendalife mají vysoký obsah bílkovin (proteinu) a obsahují 24 esenciálních vitamínů a minerálů.

Kendalife je ideální doplněk energie pro atlety, vrcholové sportovce a všechny sportovní nadšence. Každá 50g porce obsahuje 15g bílkovin jak ze syrovátky, tak z kaseinu, aby bylo zajištěno trvalé, efektivní a plynulé dodávání energie po co nejdelší dobu.

Kendalife stačí smíchat s vodou a každá 250ml porce obsahuje 215 kalorií. Je plná skutečného ovoce a proto skvěle chutná.

Neobsahuje žádná umělá sladidla, dochucovadla, barviva a, konzervační látky, lepek, sóju nebo GMO (geneticky modifikované potraviny).
Je vhodná pro vegetariány.

Součást pestré a vyvážené stravy pro aktivní maminky

Kendalife je 100% přírodní nutričně vyvážený nápoj, který dodá vašemu tělu to, co potřebuje, a může nahradit jednu až dvě porce jídla za den. Ideální pro těhotné maminky, kojící maminky, vytížené maminky a ty, které chtějí regulovat svoji hmotnost po porodu. Nutričně vyvážený nápoj Kendalife je navržen tak, aby vám dokázal poskytnout rychlé a vyvážené jídlo. Složení obsahuje vyvážený poměr tuků, bílkovin a sacharidů.

Energie na cestách

Ideální pomocník pro váš náročný životní styl. Ať už ráno vybíháte narychlo z domu nebo pracujete přes oběd, Kendalife vám dodává potřebnou výživu a energii.
Dnešní doba si vyžaduje vysoké pracovní nasazení a často jsme zaneprázdněni v době oběda. Než abyste sáhli po nezdravém rychlém občerstvení, raději vyzkoušejte Kendalife. Lahodný nápoj vyroben ze skutečného ovoce a britského mléka od místních farmářů.

Stačí jen smíchat s vodou. Ideální na cestách nebo kdykoli když nemáte času nazbyt.

Kendalife má pouze 215 kalorií a obsahuje 15g bílkovin, jehož složky jsou pomalu vstřebávány a vás tak zasytí na delší dobu. Konec pocitu únavy po jídle.

Regenerace a doplnění energie

Kendalife je skvělou variantou pokud potřebujete nabrat síly a nemáte chuť na velké jídlo. Ideální pro zotavení a posílení vašeho organismu po vysilujícím období.
Může to být také skvělý způsob, jak regulovat vaši hmotnost.  Ať už potřebujete nabrat, udržet nebo snížit váhu, Kendalife je skvělým pomocníkem.
Současně je výbornou alternativou lehkého jídla. Poskytuje všechny bílkoviny, sacharidy, tuky a vitamíny a minerály, které potřebujete.

Obsahuje inulin, přirozené prebiotikum získané z kořenů čekanky, které napomáhá trávení. V Kendal Nutricare, srdci anglické přírody, vyrábíme Kendalife z mléka od místních farmářů. Nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervační látky.

Neváhejte a nakupujte v našem eshopu!