fbpx
logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 725 788 664

Kendamil kojenecká mléka

Naše prémiové řady kojenecké výživy obsahují plnotučné mléko od volně se pasoucích krav lokálních farmářů z oblasti panensky čisté přírody v chráněné krajinné oblasti Lake District. Tak víme, odkud pochází každá sklenice plnotučného mléka, ze které je Kendamil vyroben. Mléka Kendamil jsou vyrobena podle tradiční receptury, aby bylo zachováno to nejlepší z přírody.
Více o kojeneckém mléku Kendamil

Kendamil dětské kaše

Sortiment dětských rýžových a cereálních kaší je vyroben z plnotučného mléka*. Některé kaše jsu obohaceny o ovoce. Vaše dítě si je oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu. Většina kaší je vhodná již od ukončeného 4. měsíce dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších ingrediencí a neobsahují žádný přidaný cukr**.

* s výjimkou jemné dětské rýžové kaše
**obsahují přirozeně se vyskytující cukry

Více o dětských kaších Kendamil
Výživa pro celou rodinu
Kendalife

Výživná smoothie vhodná pro vytížené moderní rodiny, které hledají možnosti zdravějšího životního stylu. 

Lahodný nápoj dodá vašemu tělu, vše co potřebuje a plnohodnotně nahradí porci jídla.

Více o nápoji

Co o nás říkají!

I my děkujeme všem, se kterými můžeme spolupracovat.

Mlíčko od Kendamil mohu jen doporučit. Měli jsme spoustu jiných značek, ale žádné mlíčko nevonělo jako tohle. Je krásně husté, což například vyřešilo náš problém s častým blinkáním. Na trhu je opravdu hodně UM, ale za nás mohu rozhodně doporučit a už určitě nehodláme měnit na nic jiného. Je i cenově velmi dostupné. A ten individuální přístup ke každému, to se opravdu cení. To se jentak nevidí. Moc děkujeme a budeme jen doporučovat.

Lucie Míčová maminka

Sofince je rok a je od narozeni odkazana na umele mleko. Byla zvykla jen na jednu urcitou znacku a kdyz jsem zkousela jine, vzdy je odmitala, nebo ji nedelaly dobre a blinkala po nich. Kendamil ji vsak zachutnal a lahvicku vypila az do dna....rovnez nenasledovali zadne zazivaci potize...Take jsem ho vyzkousela a na rozdil od ostatnich Kendamil nema zadnou pachut (v nekterych citim jakoby zeleznatou chut) a je opravdu velmi chutny. Takze za nas urcite super!!!!!

Petra

Vojtíšek měl teď v říjnu dva roky. Večer na spinkání dostával jiné mlíčko. Když si dal mlíčko Kendamil, chtěl najednou i ráno. Starší sestřička nutně potřebovala také. Oběma moc chutnalo. Nám dospělým to nedalo a mlíčko jsme vyzkoušeli také, jednoznačně je obrovský rozdíl v chuti- je prostě výborné. Za nás můžeme mlíčko jedině doporučit. 👍👍👍

Jana

Moje dcera vyzkoušela mléko Kendamil - 3 a i když od malička odmítala jakákoliv umělá mléka, tak tohle ji evidentně chutná, když první věc, kterou po ránu řekne, je "míččo"! 🙂 Protože jsem před pár týdny přestala kojit a tak jsem ráda, že můžu mateřské mléko nahradit nečím, s čím je moje dcera spokojená 🙂

Martina

Môj malý Junior má veľmi rád tieto produkty !!! No nielen malému to chutí ale aj maminke, musím sa priznať, že aj ja to pijem !!!

Katarína maminka

Spolupracovat s Health Factory s.r.o. je čerstvé, svěží, a plné energie. Přesně vědí, co chtějí, dokáží to formulovat a neuzavírají se žádné myšlence. Takového partnera se prostě přejete!

Veronika ilustrátor & grafický designér

Naše produkty

Kupte právě teď!

Kendamil můžete zakoupit nejen v našem eshopu, ale i v obchodech našich certifikovaných partnerů.
Certifikované obchody

Kendamil doporučuje