logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 608 560 909

Kendamil kojenecké mléko 1

Kendamil.cz / Kendamil kojenecké mléko 1

Kendamil kojenecké mléko 1

(vhodné od 0 do 6 měsíců)

 

První kojenecké mléko, jehož recepturu zdokonalujeme více než 50 let, je vyrobeno z plnotučného kravského mléka, speciálně vyvinuto tak, aby se vaše miminko zdravě vyvíjelo a byly mu poskytnuty ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. Díky speciální receptuře a složení je mléko vhodné již od narození až do 6 měsíců věku miminka.

 

Proč zvolit právě mléko Kendamil 1
  • Díky jedinečné prémiové receptuře je v mléce Kendamil zachováno to nejlepší z přírody se všemi benefity, které plnotučné mléko může nabídnout.
  • Výhodou plnotučného mléka s porovnání s odstředěným je jeho plnější a jemnější chuť i textura, lépe se rozpouští a dětem více chutná.
  • Vhodnější pro děti s citlivějším trávicím ústrojím, právě proto, že mléko není oddtučněné.
  • Podporuje lepší spánek dítěte
  • Bez palmového oleje
  • Bez rybích olejů, sóji a geneticky modifikovaných surovin

 

Co mléko Kendamil 1 obsahuje?

plnotučné mléko, nukleotidy pro podporu imunity, omega 3 a omega 6 pro zdravý růst a vývoj, taurin pro správný vývoj a činnost mozku

KOUPIT V ESHOPU  alza.cz

 

Vyzkoušejte Kendamil kojenecké mléko 1 (150g) – cestovní/testovací balení

KOUPIT V ESHOPU  alza.cz

 

 

Složení

A: plnotučné mléko (120g per 100g),
A: demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin),
rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový,kokosový),
laktóza (A: z mléka),
A: sušené odstředěné mléko, A: Galakto oligosacharidy (z mléka), LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid hořečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, inositol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurin, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12, A:sojový lecitin (stopy).
Alergeny – A

 

Date

7.11.2017

Category

Kendamil kojenecké mléko

Neváhejte a nakupujte v našem eshopu!