logo

Kendamil Nutricare je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, Velká Británie, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence Kendamil prvotřídní kvality již více než 50 let.

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00

e-mail: info@healthfactory.cz

telefon: +420 608 560 909

 

Kendamil kojenecká mléka

Kendamil kojenecké mléko 1

První kojenecké mléko, jehož recepturu zdokonalujeme více než 50 let, je vyrobeno z plnotučného kravského mléka.

VÍCE O PRODUKTU >
Kendamil pokračovací mléko 2

Vysoce kvalitní a výživné pokračovací mléko je vhodnou volbou při přechodu z mateřského mléka nebo při kombinaci s kojením.

VÍCE O PRODUKTU >
Kendamil batolecí mléko 3

Vhodný pro batolata ve věku 12 až 36 měsíců. Obsahuje všechny živiny, které vaše dítě potřebuje při postupném nebo po úplném ukončení kojení.

VÍCE O PRODUKTU >

Kendamil kojenecká mléka

Naše prémiové řady kojenecké výživy jsou vyrobeny z plnotučného mléka z místních farem v Cumbrii a Lake District ve Velké Británii.

Mléka byla vyvinuta speciálně tak, aby bylo zachováno to nejlepší z přírody.

Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály, které vaše dítě potřebuje pro zdravý rozvoj a růst.

Výhody plnotučného mléka

Všechny druhy dětského mléka, od těch určených pro novorozence až po mléko určené batoleti, jsou blízká mateřskému mléku právě proto, že jsou vyrobena tradiční recepturou z plnotučného kravského mléka.

Mají tak přirozenější a sladší chuť, což vaše dítě jistě ocení. Obsahují méně doplňků stravy (dochucovadel) a rostlinných tuků než ostatní konkurenční mléka, která jsou vyrobena z odstředěného mléka.

Naše kojenecká mléka jsou obohacena o vitamíny a minerální látky s vyrovnaným množstvým přírodní syrovátky. Obohacena o  kaseinový protein, probiotika (GOS) a esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6. Plnotučné mléko obsahuje přirozeně se vyskytující Beta-palmitát (OPO), triglycerid mastné kyseliny, která se přirozeně nachází v mateřském mléce. Beta Palmitate (OPO) optimalizuje vstřebávání vápníku. Plnotučné mléko je tedy zdravější a přirozenější pro spokojené bříško vašeho miminka, což vede také k lepšímu spánku.

50let výzkumu a vývoje

Kendamil Nutricare je uznáván jako světový lídr ve vývoji a výrobě kojeneckého mléka a kaší. Naše produkty Kendamil jsou vyvinuty nejlepším teamem odborníků a specialistů na dětskou výživu.

Jejich odbornost zaručuje, že každý výrobek Kendamil je zárukou nejvyšší kvality. Podporuje zdravý rozvoje vašeho dítěte od narození až do batolecího období.

Výrobní závod Kendal, který se nachází v blízkosti Národního parku Lake District, vyrábí prémiová mléka a kaše pro kojence prvotřídní kvality již více než 50 let.

Všechny naše produkty byly speciálně vyvinuty tak, aby podporovaly správný růst a vývoj vašeho dítěte od narození až do batolecího období.

Neváhejte a nakupujte v našem eshopu!